O firmie

W naszej ofercie znajduje się tania elektronika: laptopy komputery używane, komputery domowe, urządzenia peryferyjne, komputery podzespoły jak i oprogramowanie systemy operacyjne. Każdy znajdzie coś dla siebie. Nie tylko laptopy komputery podzespoły ale również gaming gry konsole, urządzenia elektroniczne, elektronika używana to również znajdziecie Państwo w szerokiej ofercie sklepu internetowego Mega Bajcik.

Po za sklepem prowadzimy serwis komputerowy, który oferuje dojazd do klienta i naprawę urządzenia na miejscu lub w poważniejszych sytuacjach zabranie do serwisu.

Nasz wizytówka:

Quick Serwis

Atutem naszego sklepu jest wysoka jakość produktów oraz niska cena, tania elektronika dla każdego. Oferujemy laptopy komputery używane, w tym komputery domowe oraz komputery podzespoły. Nasi klienci kupują gaming gry konsole, różnego rodzaju urządzenia elektroniczne oraz urządzenia peryferyjne. W promocyjnych cenach sprzedajemy również oprogramowanie systemy operacyjne i laptopy komputery podzespoły.Coraz bardziej popularna jest elektronika używana dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Dołącz do nas: