Koszt dostawy

Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej. Kupujący jest obciążany następującymi kosztami dostawy:

Opłata za przesyłkę zamówienia (niezależna od ilości produktów znajdujących się w zamówieniu).

Sposób dostawy

Koszt dostawy

Czas dostawy

UPS - wpłata na konto

20 zł

zazwyczaj 2-5 dni roboczych

Paczkomaty 24/7

9,99 zł  

do 48hDodatkowa opłata zależna od wybranej formy płatności.

Forma płatności

Wysokość opłaty

Za pobraniem

zależna od wartości zamówienia

Przelewem

20 zł

Dodatkowa opłata pobierana w przypadku opcji przesyłki za pobraniem. Opłata zależna jest od wartości zamówienia

Wartość zamówienia

Wartość opłaty w przesyłce pobraniowej

 1. Do 1000 zł
 2. Do 2000 zł
 3. Do 3000 zł
 4. Do 4000 zł
 5. Do 5000 zł
 6. Do 6000 zł 
 7. Do 7000 zł
 8. Do 8000 zł
 1. 25 zł brutto
 2. 30 zł brutto
 3. 35 zł brutto
 4. 40 zł brutto
 5. 45 zł brutto
 6. 50 zł brutto
 7. 55 zł brutto
 8. 60 zł brutto

UWAGA!
Kurierzy mają obowiązek dostarczyć przesyłkę do lokalu odbiorcy wyłącznie gdy waga paczki nie przekracza 30 kg. W przypadku produktów o większej wadze paczka może zostać dostarczona tylko pod drzwi budynku w adresie dostawy.

Sklep mega-bajcik nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki. W momencie wyjścia paczki z magazynu wysyłamy e-mail, w którym podajemy numer listu przewozowego oraz numer telefonu do lokalnego przedstawiciela firmy kurierskiej. Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu jednego do dwóch dni roboczych. Jeżeli chodzi o Pocztę Polską to nie mamy wpływu na czas dostarczenia i jest to ok 2-5 dni roboczych.

Atutem naszego sklepu jest wysoka jakość produktów oraz niska cena, tania elektronika dla każdego. Oferujemy laptopy komputery używane, w tym komputery domowe oraz komputery podzespoły. Nasi klienci kupują gaming gry konsole, różnego rodzaju urządzenia elektroniczne oraz urządzenia peryferyjne. W promocyjnych cenach sprzedajemy również oprogramowanie systemy operacyjne i laptopy komputery podzespoły.Coraz bardziej popularna jest elektronika używana dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Dołącz do nas: